Analiza techniczna Dow Jones: powrót z ostrożnym wzrostem

Po spadku we wtorek, akcje wróciły do ​​handlu w środę, gdy przewodnicząca Izby Reprezentantów Nancy Pelosi opuściła Tajwan, a Chiny nie podjęły żadnych natychmiastowych działań wojskowych.

Opublikowane w środę lepsze niż oczekiwano dane gospodarcze również pomogły w zwyżce cen akcji. Wskaźnik PMI ISM Non-Manufacturing wzrósł w lipcu do 56,7 z 55,3 w czerwcu. Analitycy ankietowani w FactSet spodziewali się, że odczyt wyniesie około 53,5.

Tymczasem prezes Fed z St. Louis, James Bullard, powiedział w środę CNBC, że nie wierzy, że Stany Zjednoczone weszły w recesję, a prezes Fed Richmond Thomas Barkin w środę dołączył do decydentów, mówiąc, że amerykański bank centralny jest zaangażowany w ustalanie inflacji. pod kontrolą i sprowadził go z powrotem do celu 2%.

Inwestorzy patrzą teraz na piątkowe dane o zatrudnieniu z Biura Statystyki Pracy, aby sprawdzić, czy rynek pracy załamał się w lipcu. Po opublikowanym we wtorek przez BLS podsumowaniu liczby miejsc pracy i rotacji pracowników, w czerwcu przybyło 10,7 mln miejsc pracy, co jest najniższym poziomem od września 2021 r. Może to oznaczać, że gorący rynek pracy spada.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.