Prognoza BTC/USD: Bitcoin ponownie rezygnuje z wczesnych zysków

Trudno jeszcze podjąć taką decyzję, ale patrząc na ten wykres łatwo zauważyć, że w różnych miejscach jest dużo hałasu. Od jakiegoś czasu znajdujemy się w trendzie spadkowym, a Bitcoin nie zaobserwował niczego fundamentalnej zmiany. Tak, mówi się, że Rezerwa Federalna może się zmienić, ale myślę, że minie trochę czasu, zanim zobaczymy, jak to się dzieje, a wielu ludzi być może wyprzedza krzywą.

Na poziomie 24 000 $ uformowało się tam kilka spadających gwiazd i możliwe, że widzimy, jak działa to jako potężna bariera. To powiedziawszy, gdybyśmy przebili się nad spadającymi gwiazdami, prawdopodobnie rynek zbliży się do poziomu 28 000 USD. Poziom 28 000 $ był poprzednim wsparciem, więc jest bardzo prawdopodobne, że teraz będzie odporny.

Jeśli podzielimy go poniżej 50-dniowej EMA , Bitcoin prawdopodobnie osiągnie poziom 20 000 USD. Poziom 20 000 USD poniżej to znaczące wsparcie, które sięga około 18 000 USD. Gdybyśmy mieli spaść poniżej tego poziomu, prawdopodobnie Bitcoin mógłby zejść do poziomu 12 000 USD. Poziom 12 000 dolarów oznaczałby ważną „podróż w obie strony” dla tego rynku. Innymi słowy, zniszczy cały hossowy rynek, który mieliśmy w ciągu ostatnich kilku lat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.