Srebro zwiększa dynamikę nocnego wybicia i wspina się na okolicę 21,00 dolarów

ANALIZA CEN SREBRA: WYDAJE SIĘ, ŻE XAG/USD BĘDZIE DALEJ UMACNIAŁ SIĘ, MOŻE DĄŻYĆ DO PRZETESTOWANIA 200 DMA

Srebro zwiększa dynamikę nocnego wybicia i wspina się na okolicę 21,00 dolarów.
Ustawienie faworyzuje byki i wspiera perspektywy przedłużenia ruchu aprecjacyjnego.
Każdy znaczący slajd korygujący byłby postrzegany jako okazja do zakupu i pozostaje ograniczony.
Srebro opiera się na silnym zwyżce z poprzedniego dnia i we wtorek zyskuje na atrakcyjności trzeci dzień z rzędu. To również piąty dzień pozytywnego ruchu w poprzednich sześciu i podnosi biały metal do 21,00 dolarów, czyli najwyższego poziomu od końca czerwca podczas wczesnej sesji europejskiej.

Nocne trwałe wybicie przez prawie czteromiesięczny opór spadkowej linii trendu i psychologiczny znak 20,00 lub 100-dniowy SMA był postrzegany jako nowy bodziec dla byczych traderów. Biorąc pod uwagę, że wskaźniki techniczne na wykresie dziennym wciąż są dalekie od bycia w strefie wykupienia, konfiguracja wspiera perspektywy przedłużenia ruchu aprecjacyjnego dla XAG/USD.

Niektóre kolejne zakupy poza okrągłą kwotą 21,00 USD potwierdzą pozytywne perspektywy i pozwolą bykom rzucić wyzwanie bardzo ważnej 200-dniowej SMA. Ta ostatnia jest obecnie sztywna tuż przed poziomem 22,00 USD, powyżej którego XAG/USD może wspiąć się w kierunku następnego odpowiedniego oporu w pobliżu regionu 22,40 USD. Dynamika może dalej rosnąć w kierunku okrągłej wartości 23,00 USD.

Z drugiej strony wydaje się, że strefa 20,80-20,75 USD chroni teraz natychmiastowy spadek. Każde kolejne wycofanie z większym prawdopodobieństwem przyciągnie nowe zakupy i pozostanie ograniczone w pobliżu znaku 20,00 USD lub 100-dniowego SMA. Następnie następuje punkt przełamania linii trendu spadkowego, wokół regionu 19,55 USD, który powinien teraz działać jako silna baza dla XAG/USD i kluczowy punkt zwrotny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.